Kurumsal

Taha Teknik

Türkiye Ve Dünyanın Markası

Hakkımızda

Firmamız; Musa ÇELİK tarafından endüstriyel temizlik ekipmanları ve yedek parçaları alanında faaliyet göstermek üzere 2006 yılında kurulmuştur. Zaman içerisinde makine parkuruna katmış olduğu son teknoloji makinelerle Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ‘nde bulunan fabrikamızda üretimine devam etmektedir. Şirketimiz, Dünya ’da hızla gelişen makine piyasasını yakından takip ederek pazarlarda kendine yer edinme hedefine günden güne ulaşmaktadır. Konusunda uzman personeli, yüksek kapasitesi, en önemlisi sektördeki bilgi ve tecrübelisiyle, gerek yurt içi gerek yurt dışı müşteri portföyünü hızla arttırmıştır. Temel düsturumuz, farkı kalitenin, kaliteyi ise TAHA TEKNİK‘in belirlemesidir.

Hedefimiz Ve Politikamız

Hedefimiz

Daha verimli tasarımlar, güvenilir ürünler, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen geniş ve doğru bir ürün yelpazesi ve uygun maliyetle kaliteli üretim yapmaktır. Ürün ve hizmetlerimizle; iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceğinin şekillendirmekte rol almayı hedefliyoruz.

Politikamız

Müşteri memnuniyetine odaklı, sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, kaliteden asla ödün vermeyen, çevreye duyarlı bir dünya şirketi olmaya devam etmektir.
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile kendini sürekli yenileyen firmamız, standartlara uygun, güvenli, estetik görünümlü, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda ürünler üretmek ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneten bir kalite yönetim sistemi oluşturmak kalite politikamızdır.

Vizyon Ve Misyonumuz

  • Vizyonumuz

    Müşterilerimizin, sektörümüzde ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri firmamız çatısı altında sunmaktadır. İnovasyon ve en uygun operasyon tutkusuyla Türkiye ve Dünyanın en iyi hizmetlerini vermekteyiz. Ülkemizin en iyi endüstriyel temizlik ekipmanları üreticisi olarak, sektörümüzde lider bir firma olmak hedeflerimiz arasındadır.

  • Misyonumuz

    Yeniliklere açık ve takipçisi bir firma olarak, yüksek standartlarda kalite için kendimizi gün be gün üretim inovasyonlarıyla yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği doğrultuda ve zamanında karşılamak, sunduğumuz müşteri bazlı çözümlerle mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.